Четвер, 23.05.2019, 21:46
Вітаємо вас Гість | RSS

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

Меню сайта
Категории раздела
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини ліцею

Колектив Радомишльського професійного ліцею щиро вітає директора закладу Соболевського О.В. із присудженням Премії Верховної Ради України.

Директор Радомишльського професійного ліцею - лауреат  Премії  Верховної Ради України

«Олег Вікторович Соболевський  - це «керівник від Бога»», - так про нього говорять у колективі, де він працює, а також ті, хто його знає або чули.

Цей інтелігентний чоловік, з посмішкою на вустах, поєднує  в собі те, що поєднати непросто – мудрість і неабиякий професіоналізм керівника, ділові якості і вміння, шляхетність і толерантність, які властиві від природи його натурі.

Харизматичний лідер, високоосвічена і висококультурна людина, господар свого дому. Для працівників навчального закладу він і є господарем, який здатний вирішувати організаційні, побутові та будь-які проблемні питання з навчально-виробничого та виховного процесу.

Олег Вікторович Соболевський – відмінник освіти України, педагог, наставник молоді, людина, яка закохана  в сорт, арбітр Національної категорії з футболу, володар «Золотого сертифікату асоціації з міні-футболу».

А ось напередодні Новорічних свят директорові ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей» О.В. Соболевському було вручено ще одну нагороду – диплом та нагрудний знак лауреата Премії Верховної Ради України за багаторічну сумлінну працю, творчий підхід до організації навчально-виховного процесу, впровадження інноваційних технологій та активну громадянську позицію.

Варто зазначити, що на якій би посаді не був Олег Вікторович, завжди вимогливий до себе і своїх підлеглих, відповідальний, старанний, наполегливий … А найкраще сказати – мудрий і справжній керівник, який закоханий у свою справу. Яскраві лідерські якості, знання, досвід, життєва мудрість, професійна компетентність супроводжують його на протязі життя. Він знає всі тонкощі керівника: по-перше, обов’язково довіряти, вірити колективу, а також учням, а по-друге,  треба знати кожного працівника, його ділові якості, особливості, вдачу, думки колег про нього.

Саме в стінах цього навчального закладу і розпочалася й його педагогічна діяльність, де він пізнав всі аспекти навчального, виробничого та виховного процесу. Згуртував навколо  себе учнівську молодь для добрих справ, яка і сьогодні його згадує добрим словом. Тож керівництво району і запропонувало йому посаду завідуючого відділом у справах сім'ї та молоді Радомишльської райдержадміністрації. За короткий проміжок часу він зумів налагодити роботу. Адже дитячі, юнацькі та молодіжні команди почали показувати високі результати з різних видів спорту і одержувати призові місця на змаганнях обласного, Всеукраїнського та міжнародних рівнів.

Але Олег Вікторович був не байдужий до долі Радомишльського професійного училища. Адже ним, його колегами, коли він працював учителем, було зроблено багато і хотілося зробити ще більше… І він досягнув своїх планів і задумів. Вже десять років очолює колектив. А скільки за цей час зроблено під його мудрим керівництвом: повністю реконструйовано котельню, їдальню, лабораторію для кухарів, майстерні, душову, пральню, приміщення медпункту, тренажерний зал, а також здійснено капітальний ремонт в близько 80% кабінетах.

А який прекрасний стадіон! Це також задум директора. Тут обладнано місця на 500 глядачів, легкоатлетичну бігову доріжку, міні-футбольний майданчик, суддівську кімнату, приміщення з роздягальнями, душову та допоміжні приміщення. Вся спортивно-масова робота проводиться на спортивній базі ліцею, де є майданчик з тренажерним обладнанням, футбольне поле та волейбольна площадка. Із упевненістю можна сказати, що  в ліцеї фізична культура і спорт виступають як найважливіший засіб виховання. І в цьому заслуга не тільки викладачів фізвиховання, а й самого директора, який власним прикладом та досягненнями у спорті пропагує здоровий спосіб життя. Про це і свідчать нагороди, які знаходяться у фойє закладу.

Але не можна забувати і про успіхи, які є імпульсом до зростання. Кожного року наказом управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації підводяться підсумки рейтингу професійно-технічних  навчальних закладів області. За його результатами Радомишльський професійний ліцей входить в десятку кращих. За останні роки (4,10) серед             26-и закладів профтехосвіти.

«Високі результати закладу – це заслуга всього колективу, а насамперед моїх заступників. - Адже і до урядової нагороди причетний весь колектив, бо вони в усьому мене підтримують, допомагають, вболівають душею і серцем за навчальний заклад», - з веселою посмішкою говорить директор.

Тож колектив Радомишльського професійного ліцею щиро вітає директора закладу Соболевського О.В. із присудженням Премії Верховної Ради України, а також бажає міцного здоров'я, наснаги, ніколи не зупинятись на досягнутому, нових планів та задумів на майбутнє.

Категорія: Новини ліцею | Додав: defaultNick (20.01.2015)
Переглядів: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук