Четвер, 23.05.2019, 21:30
Вітаємо вас Гість | RSS

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

Меню сайта
Категории раздела
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Новини ліцею

В ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій

28 жовтня 2015 року на базі ДПТНЗ «Радомишльський професійний ліцей» відбулося засідання обласної методичної  секції педагогічних працівників будівельних професій на тему: “Інноваційні підходи до формування професійної компетентності майбутніх робітників будівельних професій”, яке проходило у формі семінару-практикуму.

Відкрив семінар директор Соболевський О.В., який розповів  про роботу інженерно-педагогічного колективу, досягнення та перспективи розвитку ліцею.

Систему роботи викладачів та майстрів в/н будівельної галузі презентувала голова методкомісій  Дучінська Н.В.

Особливу увагу присутніх викликав виступ викладача спец. предметів Голумбйовського І.С., який  поділився досвідом роботи в створенні плакатів з охорони праці для різних професій.

 Учасники засідання відвідали та обговорили уроки  матеріалознавства «Загальні поняття про розчини» (Фролова О.М.) та виробничого навчання «Ґрунтування та шпаклювання поверхонь під пофарбування водоемульсійними сумішами» (Дучінська Н.В.), на яких продемонстрували присутнім важливість і доцільність розкриття теми уроку за допомогою інноваційних технологій.

Під час роботи навчально-практичного семінару були розглянуті та обговорені питання:

  • Інноваційні технології в ПТНЗ – інвестування у майбутнє.
  • Індивідуально-диференційовані, особистісно зорієнтовані форми навчання кваліфікованих робітників для будівельної галузі.
  • Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у професійно-теоретичній підготовці кваліфікованих робітників
  • Інноваційна діяльність майстра виробничого навчання – шлях до вдосконалення навчально-виробничого процесу

З доповідями та повідомленнями виступили педагогічні працівники Олевського професійного ліцею, Бердичівського професійного будівельного ліцею, ПТУ №5, Баранівського професійного ліцею та Головинського вищого професійного училища нерудних технологій.

Тренінгове заняття для учасників обласної секції на тему «Імідж педагога як засіб самореалізації» провела Бернацька І.А., практичний психолог ліцею.

Ковальчук М М., керівник секції, підвела підсумки роботи та обговорила з учасниками актуальні напрями подальшої  діяльності

Категорія: Новини ліцею | Додав: defaultNick (10.11.2015)
Переглядів: 127 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук